Apteczka motocyklowa MotoRat - 'CLASSIC'

Apteczka motocyklowa MotoRat - 'CLASSIC'

Saszetka wielofunkcyjna, zintegrowana apteczka, kieszeń ogólnoużytkowa. Możliwość noszenia na trzy sposoby - plecak, torebka, biodrówka/udo.

Dostępność: Dostępny

Dostawa: 48 godzin

Cena: 129,00

Ilość sztuk: -+

Opis produktu

 

 

APTECZKA MOTOCYKLOWA MotoRat - 'CLASSIC'

 

To nie tylko wielofunkcyjna szaszetka, ale przede wszystkim pełnowymiarowa apteczka. Jej konstrukcja pozwala nosić ją na cztery sposoby: jako plecaczek, jako torbę na ramię i wreszcie jako torbę biodrową (tzw. nerkę) lub torbę na udo. Jest wodoszczelna, a pewność bezpiecznego przechowywania zapewniają markowe zamki bryzgoszczelne. Dla bezpieczeństwa posiadacza obszyta jest odblaskową taśmą. Jest wygodna, praktyczna i przede wszystkim zapewnia niezbędne wsparcie w kryzysowych sytuacjach.

 

Apteczka 'Classic' została zaprojektowana przez ratowników i motocyklistów. Składa się z dwóch niezależnych komór, a także pasków regulacyjnych, które pozwalają nosić ją jako plecak, torbę na ramie oraz biodrówkę, także ze stabilizacją na udzie.
 

Jej całkowity wymiar to 25/16/5 -7 cm. Wyprodukowano ją z wytrzymałego materiału Cordura 600, a wykończono markowymi zamkami bryzgoszczelnymi i odblaskową lamówką. Tylną ściankę (od strony ciała) wzmocniono pianką poliuretanową o grubości 0,5 mm i wyposażono w dodatkową kieszeń.
 

Górna komora to kieszeń 'ogólnoużytkowa' o wymiarach 12,5/16/5 cm. W środku wydzielono dodatkową kieszeń np. na dokumenty.
 

Dolna kieszeń to apteczka oznaczona symbolem krzyża ratunkowego. Jej wymiary to 12,5/16/7 cm. Wnętrze to organizer apteczny o długości 50 centymetrów z zamkiem na całej długości. Zapewnia doskonałą organizację posiadanych środków medycznych i zapobiega wypadaniu zawartości w trakcie korzystania z apteczki.

 

 

W zestawie znajduje się:

 • 1 x plaster samoprzylepny w rolce 5 m x 2,5 cm. (DIN 13019-A)
 • 14 x zestaw plastrów (DIN 13019-E)
 • 1 x opatrunek indywidualny M (DIN 13151-M)
 • 1 x opatrunek indywidualny G (DIN 13151-G)
 • 1 x koc ratunkowy 210 cm x 160 cm.
 • 1 x chusta opatrunkowa 60 cm x 80 cm (DIN 13152-A)
 • 1 x nożyczki 14,5 cm (DIN 58279-A)
 • 4 x rękawice jednorazowe winylowe (DIN EN 455-1/-2)
 • 2 x chusteczka nasączona
 • 1 x instrukcja pierwszej pomocy wraz z wykazem telefonów alarmowych
 • 1 x spis zawartości apteczki z oznaczeniem producenta i importera

Wkład apteczny przygotowania niemiecka firma Leina - Werke GmbH zgodnie z normą DIN 13167 obowiązującą w całej Unii Europejskiej.

 

 

W skład apteczki wchodzi również :

 

Pokrowiec na kask z trójkątem odblaskowym, czyli jedyne rozwiązanie pozwalające każdemu motocykliście bezpiecznie zabezpieczyć miejsce wypadku czy awarii motocykla. Wszak wystarczy jedynie… nałożyć na kask.

Produkt wykonany jest z elastycznej siatki w kolorach 'fluorescent' (fluoroscencyjny), orange (intensywna pomarańcza), yellow (wyraźna żółć), green ('odblaskowa' zieleń) oraz pink (charakterystyczny róż). Folia odblaskowa naniesiona jest techniką termotransferu, która zapewnia intensywne odbicie nawet niewielkiej ilości światła.
 

Po spakowaniu zajmuje bardzo mało miejsce, wielorazowego użytku - można prać.

*przy zamówieniu prosze podać wybrany kolor pokrowca na kask:

 • 'fluorescent'
 • orange
 • yellow
 • green
 • pink

Nasz produkt znajduje zastosowanie nie tylko wśród motocyklistów, ale u każdej osoby aktywnie spędzających czas, lub uprawiającej sport, niezależnie od formy i intensywności.

 

 

Od motocyklistów, dla motocyklistów

 

Produkty, które znajdują się w sklepie naszej Szkoły Nauki Jazdy MotoRat, to wynik współpracy ludzi, którzy od lat zajmują się ratownictwem medycznym, a także szkolą przyszłych motocyklistów oraz sami są motocyklistami.

 

Misja, która polega na uświadamianiu ludzi o zagrożeniach, eliminowaniu ryzyka na drogach, a także szkolenie motocyklistów w zakresie doskonalenia techniki jazdy, wpłynęły na pomysł stworzenia przedmiotów, które znacząco podwyższają bezpieczeństwo na drodze, a także pomagają udzielić pomocy medycznej, czy też zabezpieczyć teren podczas wypadku.

 

Dzięki temu, że produkty te zostały zaprojektowane nie tylko przez ratowników medycznych, ale też przez motocyklistów, są one doskonale dopasowane do potrzeb i wygody motocyklisty.