Kursy doszkalające

 

Podstawy to za mało: uczymy jak przeżyć!

 

Nawet najlepszy i najdłuższy kurs nie zastąpi własnego doświadczenia i pokonanych kilometrów. Nauka bywa jednak często trudna i bolesna, dlatego z ogromną satysfakcją dzielimy się własną wiedzą, uzyskaną dzięki tysiącom kilometrów pokonanym różnorodnymi środkami transportu w różnych okolicznościach.

 

 

Kurs doskonalenia techniki jazdy - Śmiercioodporni

 

 

Czy masz pewność, że twoja technika jazdy jest idealna? Masz obawy jak skutecznie i przede wszystkim bezpiecznie hamować awaryjnie, jak pokonywać zakręty, omijać przeszkody? Wiesz jak zachować się przy konieczności nagłej zmiany pasa czy niespodziewanego poślizgu?

 

A może pierwszy raz w życiu lub po wielu lata ponownie zasiadasz na motocyklu lub w samochodzie? Może potrzeba Ci wiosennego rozruchu czy przygotowania na trudy zimowych warunków? Nie czujesz się pewnie na drodze?

 

Pamiętaj, że braki wiedzy czy niedociągnięcia w umiejętnościach lubią się mścić. A wtedy możesz przypłacić to życiem lub kalectwem…

 

Dlatego przygotowaliśmy dla Was specjalne szkolenia dodatkowe prowadzone przez instruktorów doskonalenia techniki jazdy, posiadających państwowe uprawnienia i przede wszystkim ogromne doświadczenie. Nasza oferta propozycja skierowana dla wszystkich, którzy poszukują kursu doszkalającego dla motocyklistów. Nasza oferta nie byłaby oczywiście pełna, gdyby zabrakło w niej propozycji dla tych z Państwa, którzy poruszają się autem. Dlatego serdecznie zapraszamy również na kursy doszkalające dla kierowców samochodów.

Wszystkie zajęcia prowadzone są według autorskiego programu MotoRat, opartego na podstawach doświadczeń drogowych, sportowych oraz najnowszych opracowaniach z dziedziny technik jazdy. 

 

Każda szkolona osoba traktowana jest w indywidualny sposób - stopień trudności poszczególnych zadań i ich tempo dostosowane jest do indywidualnych predyspozycji.

 

 Nasze szkolenia prowadzimy zarówno na naszych obiektach treningowych, jak i wyjazdowo: w ustalonym miejscu lub wskazanym Ośrodku Doskonalenia Techniki Jazdy.

 

Zajęcia prowadzimy zarówno dla pojedynczych kursantów, jak i dla grup (od 2 do 15 osób).

 

Stawiamy jednak pewne wymagania:

  • Uczestnicy muszą posiadać prawo jazdy odpowiedniej kategorii,
  • Jeśli kursant decyduje się doszkalać na własnym pojeździe, ten musi posiadać ważny przegląd techniczny oraz aktualną polisę ubezpieczenia OC,
  • W przypadku warsztatów dla motocyklistów wymagamy odpowiedniej odzieży ochronnej (w zależności od rodzaju warsztatu),
  • Uczestnicy muszą być trzeźwi i nie mogą być pod wpływem żadnych substancji odurzających i leków wpływających na percepcję.