Katowice

 

 

Nauka jazdy motocyklem i samochodem osobowym

 

Naszym marzeniem jest, by każdy nasz kursant czuł się pewnie na drodze w każdych okolicznościach. Dlatego przykładamy uwagę, by przygotowywać, szkolić i dopracowywać swoje umiejętności pod każdym kątem. Ale chcemy też, by jazda była powodem do radości i… zawsze była bezpieczna.

 

Znajdziecie nas w Zabrzu. Nasze biuro - gdzie załatwia się wszelkie formalności oraz gdzie odbywają się zajęcia teoretyczne - znaleźć można przy ul. Goethego 32, tuż przy dworcach KZK GOP i PKP. Praktyki uczymy na placu manewrowym przy ul. Kasprowicza, nieopodal centrum miasta. Z centrum miasta dotrzeć można tam w 20 minut pieszo, 5 minut samochodem, ale także dzięki komunikacji miejskiej, a konkretnie autobusom linii 111 i 280.

 

Z Katowic najłatwiej dotrzeć do nas Drogową Trasą Średnicową, która prowadzi wprost do centrum Zabrza. Można również skorzystać Autostrady A4. Dojechać można tez komunikacją miejską , autobusami linii 6, 840 oraz 870, tramwajem linii 1 i 4, a także koleją.

 

Nauka jazdy w Katowicach

 

Dlaczego powinieneś szkolić się właśnie u nas? Bo każdego kursanta traktujemy indywidualnie, dawkując wiedzę zgodnie z jego możliwościami i tempem przyswajania wiedzy. Dlatego przygotowaliśmy autorski program szkoleniowy, dzięki któremu wiedzę i umiejętności rozwijamy stopniowo, by typowe manewry uliczne, parkingowe i egzaminacyjne przychodziły naturalnie. Udało nam się też stworzyć niesamowity klimat i wielu z naszych byłych kursantów wraca do nas… porozmawiać o swoich kolejnych pokonanych kilometrach.