Zabrze

 

Nauka jazdy samochodem i motocyklem

 

Naszą misją jest, by uczyć jeździć, nie zdawać egzamin. Bez względu na to, czy zdecydujesz się skorzystać z naszych usług, chcąc szkolić się do egzaminu z prawa jazdy na jednoślad, samochód czy chcesz się po prostu doszlifować swoje umiejętności, chcemy byś czerpał z tego radość i przede wszystkim… był bezpieczny.
 

Od początku naszej działalności nasza siedziba mieści się w Zabrzu. Biuro, w którym załatwia się wszystkie formalności oraz odbywają się zajęcia teoretyczne mieści się w ścisłym centrum Zabrza, dwie minuty od dworca autobusowego i cztery minuty od Dworca PKP, przy ul. Goethego 32. Nasz plac manewrowy zlokalizowany jest przy ul. Knurowskiej, 15 minut pieszo od najbliższego przystanku.

 

kurs prawa jazdy w Zabrzu
Naszych kursantów szkolimy z pasją

 

Dlaczego MotoRat?

 

Dlaczego wybrać naszą szkołę spośród szerokiej oferty ośrodków szkoleniowych? Przede wszystkim z racji na poważne podejście do kursantów. Stworzyliśmy autorski program szkoleniowy zgodnie z wszystkimi wytycznymi przepisów dotyczących szkół jazdy, kładący jednak szczególny nacisk na umiejętność prowadzenia pojazdów. Po drugie dostosowujemy się do umiejętności kursantów, podążając za ich tempem przyswajania wiedzy i doskonalenia umiejętności. Wreszcie udało nam się stworzyć niesamowity klimat i wielu z naszych byłych kursantów wraca do nas… chociażby na przyjacielskie pogaduszki.