Opinie

dodaj swoją opinię

Łukasz Zwierzyński

„Gdy się zapisałem moim celem było nauczenie się schematu egzaminu na kat. A i zdobycie uprawnień. Wtedy wydawało mi się, że umiem już jeździć. Teraz mogę powiedzieć, że to nie jest szkoła ucząca schematu zdawania Prawa Jady a ucząca jazdy na motocyklu. Dzięki temu kursowi można naprawdę szerzej zrozumieć jakie prawa rządzą motocyklem, na co można sobie pozwolić i czego należy unikać. Efektem uboczny było zdanie egzaminu za pierwszym razem. Gorąco polecam! ”

Marzena

„Najlepsza szkoła do jakiej można trafić. Instruktorzy z pasją, zaangażowaniem, ogromnym pokładem cierpliwości. Niesamowite podejście do kursanta i co najważniejsze do każdego podchodzą indywidualnie. Atmosfera na każdych zajęciach/jazdach była genialna co sprawiało, ze nie mogłam doczekać się następnych zajęć :) W MotoRat nauczysz się udzielać pierwszej pomocy i przede wszystkim jeździć, a nie tylko zdać egzamin. Mało kto potrafi tak dobrze przekazać swoją wiedzę. Gorąco polecam !!!! Pozdrawiam”

Dorota Bek

„Bardzo mocno polecam MotoRat !!! Jest to naprawdę profesjonalna szkoła jazdy. Rafał ma do każdego indywidualne podejście i zawsze znajduje rozwiązanie jeśli ktoś sobie nie radzi z danym zadaniem/ćwiczeniem. Atmosfera na placu jest super, przez co jeszcze bardziej można pokochać świat motocyklistów. Najważniejszą rzeczą której każdy się tam nauczy jest to jak bezpiecznie poruszać się motocyklem po drodze, a nie tylko jak zdać egzamin.”

Damian

„Nigdy nie miałem w sobie duszy rajdowca i jedyne na czym mi zależało, gdy postanowiłem zrobić prawko, to pójść do takiej szkoły, która nauczy mnie jak panować samochodem w każdych warunkach. Mimo iż Rafał (pozdro dla Ciebie!) wygląda jak gwiazda rocka, to jego podejście do życia i jazdy samochodem jest bardzo dojrzałe i tę dojrzałość mi w stu procentach przekazał, co było widoczne przez egzaminatora na egzaminie, dlatego prawko zdałem za pierwszym razem!”

Andrzej

„Naprawdę profesjonalna ekipa motocyklowych 'wariatów'. Nie tylko uczą jeździć na motocyklu ale również uczą jak być dobrym motocyklistą. Do tego bardzo duża, profesjonalna wiedza z ratownictwa medycznego. Na egzaminie, nie miałem większych problemów - szczerze polecam.”

Daniel

„W Motoracie robiłem dwie kategorie - A i B. Zdałem za pierwszym razem. Mówiąc krótko - nauczą Cię jeździć jak mało kto.”

Michał

„Witam - bez chwili zastanowienia mogę spokojnie polecić szkołę MotoRat wszystkim tym, którzy nie tylko chcą zdać egzamin na prawo jazdy, ale przede wszystkim chcą się nauczyć jeździć. Rafał to profesjonalista i pasjonat jakich mało. Poznaj go sam, a się przekonasz!”

Wiktoria

„Gorąco polecam! Najlepsza szkoła jazdy, super instruktorzy; bardzo cierpliwi, wyrozumiali i przesympatyczni. Wszystko bez stresu i na spokojnie :D ”

Paweł Jędrasik

„Serdecznie polecam. :D Jest to najlepsza szkoła jazy.Bardzo wyrozumiali i cierpliwi instruktorzy.Przyjemna i wesoła atmosfera na kursach jak i w samochodzie.Po prostu czekasz z niecierpliwością na kolejne godzinki jazd z przyjaznymi instruktorami. :D A co najważniejsze to nauka przebiega bez zbędnego stresu. :D :D :D”

Krzysio

„Po trzydziestu latach pieszej tułaczki po świecie, przestałem wierzyć, że kiedykolwiek będzie mi się chciało sensownie podejść do zrobienia prawa jazdy. Dlatego zrobienie kursu traktowałem poniekąd jako eksperyment, który musiałem wykonać z prywatnej konieczności. Ekipa z Motorat sprawiła, że wszelkie wątpliwości odeszły w cień i po ciekawych wykładach i jazdach w przyjemnej atmosferze, już za pierwszym razem zdałem egzamin i bez wątpliwości w swoje umiejętności wyjadę w trasę. Wielkie dzięki dla Rafała, Angeli, Remika, Jarka (w szczególności) i całej reszty!”

Paula

„Wybrałam tą szkołę zupełnie przez przypadek i postanowiłam zaryzykować, mimo że większość znajomych i z rodziny nakłaniało mnie do bardziej znanych szkół jazdy. Nie będę żałować tego wyboru bo jak się okazało w tej szkole zdobyłam najlepsze doświadczenie jak zdać egzamin i potrafić poruszać się po drogach. Szkoła może pochwalić się profesjonalnym podejściem do każdego indywidualnie. Nauka w tej szkole nie polega na ciągłym mówieniu jak to kursant cudownie jeździ, tylko na wyłapywaniu błędów i dążeniu do poprawy! A przecież najważniejsze jest żeby zdać egzamin i potrafić jeździć po skończonym kursie a nie wmawianie jak coś robi się cudownie :p”

Rudzielec

„Serdecznie polecam, najlepsza szkoła jazy w Zabrzu! Bardzo wyrozumiali i cierpliwi instruktorzy, po prostu najlepsi :P Właściwe osoby na właściwym miejscu :) Bardzo fajna atmosfera sprawia, że nie można się doczekać kolejnych jazd :P a dzięki temu nauka to czysta przyjemność :) ”

Dodaj własną opinię

pole wymagane
pole wymagane
loader Opinia dodana pomyślnie!
Niebawem pojawi się na naszej stronie! Dziękujemy
X