Chudów

 

Nauka jazdy samochodem i motocyklem - Chudów

 

Chcemy byś nie tylko zdał egzamin, ale przede wszystkim umiał jeździć. Bez względu na to, którą kategorię prawa jazdy chcesz zdobyć lub w jakim zakresie chcesz uzupełnić swoją wiedzę, naszym podstawowym celem jest byś zawsze był bezpieczny na drodze.

 

Naszą firmę założyliśmy w Zabrzu. Kwestie administracyjne oraz szkolenie teoretyczne załatwić można w naszym biurze, które mieści się w ścisłym centrum Zabrza, ledwie dwie minuty od dworca autobusowego i cztery minuty od Dworca PKP, przy ul. Goethego 32. Nasz plac manewrowy zlokalizowany jest przy ul. Knurowskiej.

 

prawo jazdy Chudów
Zapraszamy mieszkańców Chudowa na kurs prawa jazdy!

 

Prawo jazdy - Chudów

 

Wystarczy zaledwie kilkanaście minut, by dotrzeć do nas z Chudowa. Samochodem najprościej dojechać do nas ulicą Chudowską, Paderewskiego i 3 Maja do centrum Zabrza. Można również dotrzeć do nas komunikacją miejską autobusem linii 669 (z przesiadką w Gliwicach).

 

Dlaczego wybrać MotoRat spośród szerokiej oferty ośrodków szkoleniowych? Bo zawsze przykładamy uwagę do kursantów. Przygotowaliśmy jedyny taki program szkoleniowy zgodny z wytycznymi prawa, kładący jednak szczególną uwagę na umiejętność prowadzenia pojazdów. Po drugie każdego kursanta traktujemy indywidualnie, dostosowując się do jego tempa przyswajania wiedzy i doskonalenia umiejętności. Wreszcie wyróżnia nas… świetny klimat!