Paniówki

 

 

Ośrodek szkolenia kierowców

 

Chcemy byś jeździł, a nie tylko potrafił zdać egzamin. Naszym celem jest, byś zawsze potrafił odnaleźć się na drodze: i tej bliższej, miejskiej, i w trasie. Chcemy też, byś czerpał radość z każdej okazji, w której zasiadasz za kierownicą. A przede wszystkim chcemy, byś czuł się bezpieczny i gotowy na każdą okoliczność.

 

Nasza siedziba znajduje się w Zabrzu. Kwestie administracyjne oraz szkolenie teoretyczne organizujemy w naszym biurze, które mieści się w ścisłym centrum Zabrza, przy ul. Goethego 32. Stąd wyjątkowo blisko na dworzec autobusowy oraz dworzec kolejowy. Nasz plac manewrowy znajdziesz przy ul. Kasprowicza, tuż przy centrum miasta, nieopodal przystanku autobusowego linii 111 i 280.

 

Nauka jazdy samochodem i motocyklem

 

Wystarczy zaledwie kilkanaście minut, by dotrzeć do nas z Paniówek. Samochodem najprościej dojechać do nas Drogową Trasą Średnicową lub ulicą Wolności, która prowadzi wprost do centrum Zabrza. Można również skorzystać Autostrady A4. Można również dotrzeć do nas komunikacją miejską , bezpośrednio linią 47 i za pośrednictwem 669 (z przesiadką w Gliwicach).

 

Dlaczego powinieneś uczyć się właśnie u nas? Bo przygotowaliśmy autorski program szkoleniowy, który pozwala indywidualnie przygotowywać każdego Kursanta. Kładziemy nacisk na rozwój 'krok po kroku', zgodnie z możliwościami osoby szkolonej. Wreszcie… mamy niesamowity klimat i na jazdy przyjeżdża się z ogromną przyjemnością.